KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8674071
nr 867 4071
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Zorn och hans hustru, signerad, 1890, motivet: 31.7x21.1 cm. Hjert&Hjert 31, Asplund 43
Utrop:
15.000 kr
Såld:
30.000 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:08:54
10.500 kr
10.500 kr
11.000 kr
15.000 kr
12.000 kr
13.000 kr
14.000 kr
15.000 kr
16.000 kr
27.500 kr
20.000 kr
23.000 kr
25.000 kr
28.500 kr
29.500 kr
- Klassiska
16 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn